Banyo Dolabı Modelleri

Banyo dolabı modelleri üretimi konusunda 40 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için kendisini sürekli olarak geliştiren, teknolojinin tüm olanaklarını sizler için kullanan en kaliteli banyo mobilyası firmalarının başında gelen Platinum Banyo, uygun fiyat ve kaliteli ürün stratejisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

Banyo Dolabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Banyo dolapları, banyolara şıklık ve estetik katan, aynı zamanda da ortamın gerektirdiği buhar ve nemli ortama dayanıklı olması gereken mobilya çeşitleridir. Dayanıklı ve özel ahşaplardan üretilmiş olması gereken banyo dolapları, sağlamlık konusunda tatmin etmesinin gerekliliği yanında görsellik olarak da banyolara estetik katması açısından göze hitap etmelidir. Platinum Banyo dolabı modelleri de banyonuza şıklık katacak ürünleriyle, ekonomik fiyatlarıyla ve sağlamlığıyla banyolarınızın değişmez bir parçası olacak.

Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Dekorasyon denilince akıllara en çok evlerimizde en çok vakit geçirdiğimiz alanların dekorasyonu gelebilir. Örneğin oturma odası dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu gibi alanları dekore ederek yaşam tarzımıza uygun hale getirmeye çalışırız. Bunu yaparken atladığımız bir nokta var. Banyo dekorasyonu. Banyo dekorasyonu yaparken dikkat etmemiz gereken noktaların başında yukarıda da bahsettiğimiz gibi dekorasyonumuzu tamamlayacak, ortama şıklık katacak lavabolu banyo dolapları tercih etmeliyiz. Bu modelleri tercih ederken ortamın nemli ve rutubetli olabileceğini unutmayarak sağlamlık açısından da tatmin edici modeller seçmeliyiz.

Banyo Dolapları Fiyatları

Banyo dolabı seçerken dikkat etmemiz gereken en önemli kriterlerin başında sağlamlık ve şıklık gelmelidir. Dekorasyonunuzu tamamlayacak şıklıkta modeller hem estetik açıdan görünümleriyle sizleri tatmin edebilmeli, hem de sağlamlıklarıyla uzun süreli ve kolay bir kullanım olanağı sunmalıdırlar. Bu kriterlerin yanı sıra uygun maliyetli bir banyo dolabı modeli tercih etmenizde fayda vardır. Platinum Banyo dolapları da hem şıklık, hem kalite ve sağlamlık, hem de uygun fiyatlarıyla sizlerin tercihi olacak. Banyo Dolabı Takımı mı, Yoksa Tekli Modeller mi Tercih Edilmelidir? Banyonuza dolap tercih ederken önceliklerinizi belirlemeniz gerekmektedir. Bu öncelikler fiyat olabilir, sağlamlık olabilir, görsellik olabilir. Bunlar kişiden kişiye, kişilerin dekorasyon zevklerine göre ve bütçe durumlarına göre şekillenebilir. Banyo dolabı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer huşu ise ürünü set halinde mi yoksa farklı parçalardan mı satın almak isteyeceğinizdir. Set halinde almanız daha mantıklı olabilir. Hem fiyat açısından uygun olması, hem de mobilyaların renk ve estetik açıdan birbirleriyle uyumlu olmaları tercih sebebiniz olabilir. Hemen banyo dolabı modelleri arasından beğendiğiniz bir tanesini sipariş verin, banyonuzu kusursuz güzellikte bir mekana dönüştürün.

0 Reviews
₺17.699,00
En geç 25 iş günü içerisinde kargoya teslim.
Gold Banyom Armani 110 cm banyo dolabı modelinde lavabo ünitesi, ayna ünitesi, isteğe bağlı boy dolabı ünitesi ve ayrıca 1 adet seramik lavabo bulunmaktadır.
0 Reviews
₺18.399,00
En geç 25 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir...
Gold Banyom Fendi 110 cm banyo dolabı modellerinde lavabo ünitesi, ayna ünitesi, isteğe bağlı boy dolabı ünitesi ve ayrıca 1 adet seramik lavabo bulunmaktadır.
0 Reviews
₺9.299,00
En geç 25 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
Gold Banyom Vela 120 cm banyo dolabı modelinde lavabo ünitesi, ayna ünitesi ve raf ünitesi ve ayrıca 1 adet çift bölmeli seramik lavabo bulunmaktadır.
0 Reviews
₺11.899,00
En geç 25 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
Gold Banyom Cavalli 90 cm banyo dolabı modellerinde lavabo ünitesi, ayna ünitesi, isteğe bağlı boy dolabı ünitesi ve ayrıca 1 adet seramik lavabo bulunmaktadır.
0 Reviews
₺12.699,00
En geç 25 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
Gold Banyom Cavalli 110 cm banyo dolabı modellerinde lavabo ünitesi, ayna ünitesi, isteğe bağlı boy dolabı ünitesi ve ayrıca 1 adet seramik lavabo bulunmaktadır.
0 Reviews
₺8.498,00
En geç 25 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
Gold Banyom Debora 100 cm banyo dolabı modelinde lavabo ünitesi, led aydınlatmalı ayna ünitesi, isteğe bağlı boy dolabı ünitesi ve ayrıca 1 adet seramik lavabo bulunmaktadır.
0 Reviews
₺12.899,00
En geç 25 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir...
Gold Banyom Hermes 100 cm banyo dolabı modellerinde lavabo ünitesi, ayna ünitesi, isteğe bağlı boy dolabı ünitesi ve ayrıca 1 adet seramik lavabo bulunmaktadır.
0 Reviews
₺6.499,00
En geç 25 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
Gold Banyom Feronia 80 cm banyo dolabı modellerinde lavabo ünitesi, Led aydınlatmalı ayna ünitesi ve ayrıca 1 adet seramik lavabo bulunmaktadır.
0 Reviews
₺12.799,00
En geç 25 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
Gold Banyom Agata 100 cm banyo dolabı modellerinde lavabo ünitesi, ayna ünitesi, isteğe bağlı boy dolabı ünitesi ve ayrıca 1 adet seramik lavabo bulunmaktadır.
0 Reviews
₺17.999,00
Gold Banyom Agata 150 cm banyo dolabı modellerinde lavabo ünitesi, ayna ünitesi, isteğe bağlı boy dolabı ünitesi ve ayrıca 1 adet seramik lavabo bulunmaktadır.
0 Reviews
₺10.299,00
En geç 25 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
Gold Banyom Diessa 80 cm banyo dolabı modellerinde lavabo ünitesi, ayna ünitesi, isteğe bağlı boy dolabı ünitesi ve ayrıca 1 adet seramik lavabo bulunmaktadır.
On Top
Menu
Close
Cart
Close
Back
Account
Close